تبلیغات
فارغ التحصیلان انجمن اسلامی هنرستان فنی بوربور - وداع همدانی ها با راوی عشق

وداع همدانی ها با راوی عشق


شب گذشته جمع کثیری از علاقمندان و دوستداران مرتضی پاشایی در محل آرامگاه بوعلی سینا با روشن کردن شمع و زمزمه کردن ترانه های این خواننده محبوب به روح وی ادای احترام کردند.

به نقل از"همدان نیوز"، مرتضی پاشایی که پدر و مادرش اصالت همدانی دارند در آخرین روزها در زادگاه پدری اش به روی صحنه رفت و اجرای بی نظیری داشت و این اجرا بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

مرتضی پاشایی روزهای آخر را در بیمارستان گذراند و سرانجام پس از مدت ها مبارزه با بیماری سرطان روز گذشته دار فانی را وداع گفت.

مرتضی پاشایی متولد بیستم مرداد ماه 63 خواننده، نوازنده، آهنگساز پاپ فارسی، دانشجوی رشته گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. پاشایی موسیقی را از سن چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد.

مرتضی پاشایی اخیرا با وجود بیماری ترانه «نگران منی» را برای برنامه ماه عسل به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی اجرا کرده بود که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت.

پاشایی در طی روزهای گذشته روند بهبود را طی می‌کرد و حتی به بخش منتقل شده بود اما به یکباره حال وی وخیم شد و حدود ساعت 10:30 روز گذشته جمعه 23 آبان در بیمارستان بهمن درگذشت و هم‌اکنون نیز پیکر وی به سردخانه منتقل شده است و مسولان این بیمارستان از هواداران این خواننده جوان درخواست کرده‌اند تا در مقابل بیمارستان بهمن تجمع نکنند.

براساس این گزارش، مراسم تشییع پیکر «مرتضی پاشایی» صبح روز فردا یکشنبه 25 آبان ماه از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.

مرتضی پاشایی میگفتی؛ یکی هست و حالا رفتی و دیگه کسی نیست که ماه رمضان موقع افطار مهمان خانه های ما باشد.

جاده احساس ما بی حضور صدای تو یک طرفه شد و بغض ما با نبودت شکست و در غروب عصر پاییز ما همدانی ها که دوستدار تو بودیم با تو روای عشق خداحافظی کردیم و تو را به خدای بزرگ سپردیم تا به آرامش ابدی برسی.

آلبوم های گل بیتا، یکی هست، اسمش عاشقانه، تاکنون از او انتشار یافته است.


موضوع:
[ شنبه 24 آبان 1393 ] [ 04:21 ب.ظ ] [ محمدمهدی رحیمیان ]