تبلیغات
فارغ التحصیلان انجمن اسلامی هنرستان فنی بوربور - مادر شهید بابایی، هم پرواز فرزند شهیدش شد

مادر شهید بابایی، هم پرواز فرزند شهیدش شد

مادر بزرگوار سرلشگر خلبان، شهید بسیجی، عباس بابایی پس از سپری کردن دوران بیماری روز گذشته دارفانی را وداع گفت و هم پرواز فرزند شهیدش شد.
به نقل ازروابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، والده گرامی سرلشگر خلبان عباس بابایی دلاورمرد عرصه جنگ پس از تحمل درد و رنج ناشی از بیماری روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
خانم فاطمه خوئینی، مادر سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی، طی یک ماه گذشته به علت عارضه قلبی در بخش قلب بیمارستان ولایت قزوین بستری بود و در سن ۸۸ سالگی دارفانی را وداع گفت.
مادر بزرگوار شهید عباس بابایی دارای ۴ فرزند دختر و سه پسر بود که خلبان عباس بابایی همزمان با عید قربان سال ۱۳۶۶ طی دوران دفاع مقدس و در پروازی برون مرزی به شهادت رسید.
پیکر مطهر این مادر دلاور ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۷ آبان ۹۳ از امامزاده اسماعیل(ع) قزوین تشییع و در جوار گلزار شهدای این شهر آرام خواهد گرفت.
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان درگذشت این مادر فداکار که تا آخرین لحظه عمر در دفاع از آرمان‌های بلند انقلاب و امام و رهبری همچون فرزند شهیدش استوار و ثابت قدم بود را تسلیت گفته و از خداوند رحمان برای آن بانوی مومن علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارد.


[ یکشنبه 25 آبان 1393 ] [ 05:09 ب.ظ ] [ محمدمهدی رحیمیان ]