تبلیغات
فارغ التحصیلان انجمن اسلامی هنرستان فنی بوربور - چرا به مستند های قبلی سازندگان من روحانی هستم جیغ بنفش کشیده نشد؟!

چرا به مستند های قبلی سازندگان من روحانی هستم جیغ بنفش کشیده نشد؟!

مطمئن هستم مستند هایی که در دولت سرهنگ قبلی [احمدی نژاد] با موضوع انحراف و مدیریت ضعیف دولت در آن زمان توسط موسسه سازنده مستند "من روحانی هستم" با عنوان های " کدام انحراف " و " بحران خاموش " تولید شده بود را دیده باشید چرا که نه تنها در آن زمان با اکران یک قسمت از این مستند ممانعتی صورت نگرفت بلکه پخش این مستند تا به امروز ادامه داشت است و هم اکنون در بعضی از دانشگاه ها اکران می شود.

نمی دانم چرا روشنگری و آگاهی به مذاق خیلی ها خوش نیامده و روزنامه های زنجیره ای و سخنرانان اصلاح طلب چنان از این مستند صحبت می کنند که گویی چند جوان به منظور زیر سوال بردن اصل حکومت و ولایت دست به ساخت این مستند زده اند.

چرا به مستند های قبلی سازندگان من روحانی هستم جیغ بنفش کشیده نشد؟!
نکته قابل توجهی که وجود دارد پرداختن قسمت هایی از برنامه های شبکه های خارجی [ بی بی سی ، صدای آمریکا و ...] به این مستند می باشد و همچنین حملات مکرر از سوی آنها به سازندگان این مستند می باشد .

برخلاف تمام انگ ها و برچسب هایی که به این مستند می چسبانند و می گویند ؛ در این مستند چهره ای که از آقای روحانی به نمایش در آمده است ، چهره ای انقلابی و مبارز می باشد و این موضوع به نظر من خیلی جالب است.

در آخر می خواهم نتیجه گیری را به خودتان بسپارم در دولت قبلی چندین مستند ساخته شد و تا به الآن اکران می شود و خواهد شد و آن دولت را دولت سرهنگ می نامند و در این دولت فقط یک ماه از اکران عمومی و دانشگاهی آن می گذرد که چنین حاشیه ای برای آن پدید می آورند و دولت حقوقدان نامیده اند.


[ پنجشنبه 1 خرداد 1393 ] [ 06:47 ب.ظ ] [ محمدمهدی رحیمیان ]