تبلیغات
فارغ التحصیلان انجمن اسلامی هنرستان فنی بوربور - وصیبت نامه شهید محمد حسین ذوالفقاری

وصیبت نامه شهید محمد حسین ذوالفقاری

بسم رب الشهدا و الصدیقین . انا لله و انا الیه راجعون

سلام بر امام زمان (عج) و سلام بر امام خمینی و درود بر ملت شریف ایران

به نام خدای در هم کوبنده ستمگران و به نام خدای یاری دهنده مستضعفان

ای دشمن بدان که ملت ما همیشه بیدار و پیروز خواهد بود. ای منافق! ای ستون پنجم! بدان که اگر اسلام در کشوری ریشه کند دیگر جای تو نیست. ای دشمن! به من نگاه کن ببین که چگونه آزادانه به جنگ با کفار می روم و جانم را در راه اسلام و قرآن و خدا فدا میکنم، با خودت فکر کن ای منافق! که تو در راه چه کسی کشته می شوی و به خاطر احساسات نفسانی و درونیت یا به خاطر شخص و اشخاص، یا برای خدا، معلوم است که تو برای شخص و احساسات نفسانی و شیطانیت کشته می شوی چه بیهوده.

درود بر آن کسانی که در راه حق راه پیمودند و در آن یک قدم عقب نگذاشتند و جان خود را نثار راه حق کردند. ای ملت ایران! هرگز نگذارید فرزندانتان در دامن این منافقین یا ستون پنجم گرفتار شوند.

ای ملت ایران! از کودکی فرزندانتان را خودساخته سازید که آینده فرزندانتان خوب باشد. ای مردم! هرگز فرزندانتان را به خاطر مال اندوزی و طمع دنیا بزرگ نکنید، که دنیا شما و فرزندانتان را در کام خود فرو می برد و از خدا دور می کند و بازگشت آنها را ناهموار می کند . ای مردم! به خدا خمینی رارها نکنید که حسینی است، که اگر خمینی را رها کردید از اهل کوفه و شام هستید و از یزیدیان زمانید، اگر رهایش نکردید و پیرو او بودید از حسینیان و از پیروان خط راستین او هستید و هل من ناصر ینصرنی حسین را از زمین گرم کربلا لبیک گفته اید. به امید اینکه چنین باشد.

ای کارمند، ای کشاورز، ای کارگر، ای بازاری، ای مردم ایران کوچکترین کاری که به نفع این مملکت می کنید برای اسلام است. بخدا که این چنین است. ای مردم ایران! همه مسلمان شوید که مسلمان هستید. شما هم مسلمان واقعی شوید زیرا این مملکت حکومت امام زمان (عج) در آن استقرار خواهد یافت زیرا ظهور امام زمان در این مملکت است و شما برای استقبال او هر لحظه آماده باشید.

خدا حافظ، به امید پیروزی اسلام بر کفر

موضوع:
[ یکشنبه 4 خرداد 1393 ] [ 01:10 ب.ظ ] [ محمدمهدی رحیمیان ]